REKLAMA

Wydarzenie

Czy czarownicy zdarzają się gafy? – bezpłatny teatrzyk dla dzieci, Bydgoszcz, 15 października

Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą niedzielę wszystkie maluchy zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które reprezentuje Fafa? Najmłodsi fani teatru przekonają się już w niedzielę 15 października.

Spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy” to wesoła i dynamiczna opowieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieść się do świata pełnego przygód.

Teatrzyk odbędzie się 15 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!