REKLAMA


REKLAMA

Wydarzenie

Chcę czy potrzebuję? - warsztat online {prowadząca Agnieszka Stein}

Potrzeby i zachcianki. To temat wielu rozmów i przedmiot wielu dyskusji. Kiedy dziecko jest malutkie sprawa jest prosta. Zajmujemy się głównie zaspokajaniem jego potrzeb. Kiedy dziecko rośnie pojawiają się wciąż kolejne pytanie. Co to znaczy zaspokajać potrzeby dziecka? Jak odróżnić potrzeby od zachcianek czy żądań? Czy każdą potrzebę dziecka trzeba zaspokajać? I czy można z tym poczekać czy trzeba to robić natychmiast?

I jeszcze pojawia się pytanie jak znaleźć równowagę między potrzebami dziecka a innych osób – członków rodziny i po prostu wszystkich tych, których spotykamy na naszej drodze.

Zapraszamy na webinarium (warsztat online):

Chcę czy potrzebuję?

Termin warsztatu online: 19 lipca 2016, godz. 21.00

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • jak rozpoznawać potrzeby dziecka, jak radzić sobie w sytuacji, kiedy dziecko bardzo chce czegoś czego my nie chcemy mu dać
  • jak zaspokajać potrzeby dzieci w taki sposób, by dawało im to siłę do radzenia sobie ze światem zewnętrznym, który nie zawsze jest taki wrażliwy i empatyczny jak my
  • jak w miarę rozwoju dziecka zmieniają się sposoby radzenia sobie z jego potrzebami

Będzie też czas na przyjrzenie się swoim własnym potrzebom w relacjach z dzieckiem i na szukanie pomysłów na lepsze ich zaspokajanie.

Zapraszamy wszystkich rodziców, których interesuje rozwój społeczny i emocjonalny dzieci, szczególnie w pierwszych latach życia.

Rozwój społeczny i emocjonalny jest podstawą całego rozwoju każdego człowieka. To na nim opierają się wszystkie pozostałe umiejętności, które zdobywa dziecko. Jak przebiega ten rozwój a także jak korzystać z tej wiedzy, żeby pomagać swojemu dziecku na co dzień – warto to wiedzieć, bo jest to sposób na radośniejsze i skuteczniejsze rodzicielstwo.

Prowadzący: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książki „Dziecko z bliska” oraz „Dziecko z bliska idzie w świat”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.agnieszkastein.pl

.

Czas trwania: ok. 2h

Ilość uczestników: max. 23 + prowadzący + gospodarz

Uczestnicy po spotkaniu otrzymają również dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

 MC900441439Cena: 25 zł

Zapisy na webinarium odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.

Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie.

Gwarancja: jeśli z powodów technicznych nie uda ci się zalogować się na webinarium i wyślesz maila na adres i.lenkiewicz@przedporodem.pl (lub sms 793 330 990) do godz. 21.15 (w dniu warsztatu) informując nas o tym, zwrócimy ci pieniądze na podane przez ciebie konto. Maile i smsy wysłane po tej godzinie nie upoważniają do skorzystania z gwarancji.

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Jest to trzeci webinar z cyklu Wolnej Edukacji. Tym razem spotkamy się w temacie Przedszkoli...

Uczestnicząc w webinarium dowiesz się: co ułatwia a co utrudnia dzieciom adaptację w...

FAMILY MANAGER i mamopracuj.pl zapraszają na bezpłatny webinar dla Mam:Własna firma czy etat?...