Polecamy książki

Bolek i Lolek Genialni detektywi {Losowanie zakończone}

Kultowi bohaterowie wcielą się w postać detektywów – Sherbolka i doktora Lolsona – i znowu narozrabiają! Aha, tym razem chłopcy prosili, żeby było trochę inaczej, dlatego zamiast wielu jest jedna historia i jeden autor (Marcin Wicha), i inne ilustracje, i książka jest dla trochę starszych fanów Bolka i Lolka. I w sumie to tyle.

Bolek i Lolek zakładają profesjonalne Biuro Śledcze BiL i już od pierwszych dni mają ręce pełne roboty. Dzięki skutecznej reklamie szybko zdobywają nowych klientów.

Ogłoszenie na płocie przed sklepem okazuje się strzałem w dziesiątkę! Ale to jeszcze nic. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy chłopcom wpada w ręce mapa ukrytego skarbu, a ich śladem rusza przebiegły Zbigniew Zbrodzień.

Czytaj fragment

Bolek i Lolek. Genialni detektywi
Marcin Wicha
Il. Małgorzata Grelewicz
Wyd. Znak Emotikon, Kraków 2014

Jeśli chcesz otrzymać książkę zgłoś się pod tekstem. Czekamy na Wasze zgłoszenie do 29 października do godz. 13.00

 

Wyłączony

Komentarze

 
W mojej młodość uwielbiałam tych chłopców bo mieli fajne pomysły na spędzanie wolnego czasu, teraz chciałabym zarazić tą pasję mojego syna, który też ma częściowo charakter Bolka i Lolka:-)
 

B&L

Chętnie poproszę książeczkę :) Dzięki
 
Bardzo chętnie byśmy w naszej biblioteczce Bolka i Lolka powitali, bo nasze dzieci uwielbiają przygody tej dwójki! Strasznie to cieszy, że bajka mojego dzieciństwa po prawie ćwierć wieku cieszy moje dzieci i wygrywa, że współczesnymi bajkami. :)
 

:-)

Z chęcią przygarniemy tę książke z tymi ponad czasowymi bohaterami. Bardzo ich lubiłam w dzieciństwie, a i teraz z chęcią oglądam ich przygody razem z córcią.
 
Możecie wierzyć lub nie, ale moi synowie to wypisz wymaluj Bolek i Lolek:) Są do nich podobni z wyglądu i z zachowania. Oj jest z nimi wesoło:) Chętnie bym im poczytała tą ksiażke, wiec zgłaszam się jako chętna:)
 
mój syn uwielbia książki o przygodach Bolka i Lolka, a tej jeszcze nie czytaliśmy. chętnie przygarniemy genialnych detektywów ;)
 
Chętnie bym przygarnęła <strong>Bolka i Lolka</strong> dla dzieci czekających na terapię w poradni. Niedługo nadejdzie zima, Łódź jest rozkopana, więc rodzice z pociechami będą przyjeżdżać wcześniej, żeby się nie spóźnić. Miło mi będzie poszerzyć biblioteczkę o bohaterów, których dobrze wspominam z dzieciństwa :)
 
ale jestem teraz :P Bolek i Lolek - wspaniali towarzysze wielu dziecięcych poranków, wieczorów i innych pór dnia :) moje dzieciaki też ich znają i uwielbiają :) zgłaszamy się więc do losowania :)

___________________________
Kubuś 24.06.2010
Amelka 19.01.2012
moje szczęścia:)

 
uwielbiam ich przygody i chcialabym aby nasz synek mial szanse poznac tych dwoch rozrabiakow
 

:)

A ja mam w domu żeńską wersję tego duetu :) Moje dwie córki to wypisz wymaluj Bolek i Lolek. Może z wyglądu ich nie przypominają :), ale charakterki to mają identyczne. Nie usiedzą w miejscu i zawsze są głodne przygód. Książki jeszcze nie znamy. Na razie oglądamy bajki.
 
Uwielbiamy z Córeczką zagadki, rebusy i detektywistyczne książki i kochamy Bolka i Lolka (codziennie z nimi śpi). Fajnie byłoby zanurzyć się w lekturze i w pościeli z Bolkiem i Lolkiem.

Magda

 

:)

Sebastian również chętnie zapozna się z przygodami tej sympatycznej dwójki i dołączy je do swojej biblioteczki :)
 
Dzieciaki uwielbiają ponadczasowe przygody tej dwójki. Zarówno pięciolatka jak i trzylatek z przyjemnością słuchają o niesamowitych przygodach Bolka i Lolka. Córka zna niektóre bajki na pamięć i udaje, że czyta bratu. Tek książeczki jeszcze nie mamy, za to mamy nadzieję, że nas nią uraczycie;-)

KasiaMN

 
Wychowałam się na Bolku i Lolku i chciałabym, aby i moje dziecko poznało fajne, edukacyjne i wartościowe bajki :)

Madzia

 
Dzięki tej książce sama chętnie przeniose się w świat swojego dzieciństwa :) Córcia, która uczy się czytać, będzie mi czytała na dobranoc :)
 
Dzięki tej książce sama chętnie przeniose się w świat swojego dzieciństwa :) Córcia, która uczy się czytać, będzie mi czytała na dobranoc :)
 
6-lat to dobry moment na poznanie historii Bolka i Lolka. Mój syn na pewno byłby zainteresowany.
 
<h1><span style="color:#FF0000">Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia :) Książki trafią do czytelniczek o nickach: Japcio i KasiaMN</span>.</h1> <p>Gratulacje :) A wszystkie osoby, którym się dziś nie udało zapraszam już w przyszłym tygodniu (będą nowe książki do zdobycia)</p> <p>Osoby, które wygrały książki prosimy o kontakt na redakcja@mamywsieci.pl</p>

Justyna

 
Normalnie nie wierzę - dziękuję bardzo w imieniu całej rodziny - będziemy się z mężem kłócić, kto ma dzieciom czytać przed snem :)
 
Ale cudowna wiadomość!!! To dopiero rano szkraby się ucieszą!!!

KasiaMN

 
Super książka! Skoro spodobała się Oliwce i Kacperkowi, którzy od razu pokochali Bolka i Lolka to spodoba się każdemu wymagającemu czytelnikowi :)

Jast

Więcej w tej kategorii

Zasady konkursu:  Aby wziąć udział w konkursie,  opiszcie  (w komentarzu)  w...