Moda i Design


REKLAMA

Mamo kupuj w sieci bez ryzyka

Dziś już nikogo nie dziwi fakt, że nie wychodząc z domu kupujemy ubrania, urządzamy na nowo mieszkanie, czy zamawiamy wprost do naszej lodówki produkty spożywcze. Nieograniczona możliwość zakupów internetowych wiąże się jednak z ryzykiem rozczarowania przy rozpakowywaniu paczki. Jak ustrzec się przed niewłaściwym wyborem?

Przede wszystkim szukajcie miejsc, gdzie będziecie mieli możliwość wyboru asortymentu od wiodących producentów aż do mniejszych, rękodzielniczych manufaktur. Szczególną uwagę zwracajcie przede wszystkim na jakość oferowanych produktów oraz ich cenę. Choć na rynku pojawia się coraz więcej platform oferujących pomoc w sprzedaży lub kupnie, nie zawsze są one skuteczne oraz tanie. Na szczęście pomocy nie musicie szukać daleko. Troszcząc się o czas zabieganych rodziców, marketplace www.mamawsieci.pl {kupuje} proponuje wygodne rozwiązanie, tworząc prostą i intuicyjną platformę sprzedażową. Mamawsieci.pl przede wszystkim stawia na jakość polskich producentów, oferując produkty dla mam i dzieci z różnych sektorów. W zależności od Waszych potrzeb znajdziecie praktyczne gadżety dla rodziców, ręcznie robione zabawki, starannie zaprojektowane ubranka, kosmetyki, mebelki oraz wiele, wiele innych.

Do marketplace może dołączyć każda firma lub manufaktura, która wytwarza przedmioty, jest dystrybutorem lub zajmuje się sprzedażą w sieci. Jeśli wyznajecie najwyższe standardy obsługi klienta, to miejsce stworzone dla Was. Do współpracy zachęcamy małych wytwórców, rękodzielnicze manufaktury oraz większe firmy produkujące wartościowe produkty. Mamawsieci.pl to idealne miejsce dla małych przedsiębiorstw, które dotychczas nie miały szansy zaistnieć na sklepowych półkach. Dzięki platformie będziecie mogli wypromować własne produkty, zachowując ich niepowtarzalność. Najważniejszymi kryteriami podjęcia współpracy są wysoka jakość obsługi i atrakcyjność oferty partnera. Stawiamy na współpracę zarówno z mocnymi graczami na rynku sprzedaży, jak i mniejszymi partnerami.

Dzięki marketplace Partnerzy będą mogli zyskać nowych klientów i wypromować własne produkty, zachowując przy tym autonomię. My oferujemy m.in. prosty i przejrzysty model współpracy przy braku dodatkowych kosztów obsługi utrzymania oferty i reklamy” - mówi Project Manager Joanna Wolańska.

 Choć sprzedaż internetowa jest wygodną możliwością zarówna dla przedsiębiorców i kupców, większość obawia się skomplikowanych systemów i informatycznej dżungli, z którą przyjedzie im się mierzyć. Możecie odetchnąć z ulgą. Przejrzysta strona oraz uproszczony schemat katalogowania produktów sprawia, że ich dodawanie to bułka z masłem. Rejestracja konta zajmuje mniej niż dwie minuty. Oprócz przeglądarki internetowej nie potrzebujecie innego narzędzia, na którym będziecie pracować. Na bok odłóżcie obawy związane z kosztami, jakie będziecie musieli ponieść. Proponowany przez nas system pozwala na bezkosztowe przedstawienie Waszej oferty. Za wprowadzenie produktu oraz jego zaprezentowanie na naszej platformie nie pobieramy żadnej opłaty. Rozliczenia są dokonywane na podstawie prowizji od sprzedaży, którą nalicza się dopiero w momencie potwierdzenia realizacji zamówienia. Jeśli klient się rozmyśli, sprzedawca nie jest obciążany żadnymi kosztami.

Przedsiębiorca może zarządzać swoim sklepem bezpośrednio i na każdym etapie – bez dodatkowych systemów informatycznych, dzięki czemu Partnerami mogą być także firmy nieprowadzące sprzedaży internetowej. Jestem przekonana, że stworzyliśmy unikalne miejsce, gdzie klienci detaliczni znajdą najszerszą i najlepszą ofertę na rynku, a nasi Partnerzy mogą na prostych zasadach budować i rozwijać swoje biznesy”.

Platforma Mamawsieci.pl w ramach współpracy marketplace pozyskała wiele partnerskich przedsiębiorstw. Choć jesteśmy na początku drogi, wierzymy, że dzięki postawieniu na jakość i indywidualność naszych sprzedawców, spełnimy wymagania najbardziej wybrednych miłośników internetowych zakupów.