Moda i Design

Akcja BIWAK! Co zabrać na wakacyjny wyjazd?

Szykujesz się na biwak harcerski? A może rodzice Cię zgłosili na obóz sportowy i znalazłeś się przed trudnym dylematem, a mianowicie – co ze sobą zabrać? O ile dokładną listę potrzebnych akcesoriów dostałeś od organizatora, to w kontekście garderoby nie wiesz nic. Nie przejmuj się! Chętnie pomożemy w tym trudnym zadaniu! Usiądź wygodnie i zapoznaj się z treścią tego artykułu. Zapraszamy!

 

Co zabrać na obóz? Lista potrzebnych ubrań

  1. Bielizna.
  2. Stylowe T-shirty na każdy dzień (i kilka sztuk w zapasie).
  3. Spodnie  (kilka par).
  4. Ciepłe bluzy (kilka modeli).
  5. Kurtka przeciwdeszczowa.
  6. Szorty.
  7. Buty sportowe.
  8. Piżama.

Wielkość bagażu dostosuj do długości wyjazdu

W pierwszej kolejności powinieneś wziąć pod uwagę czas trwania Twojego wyjazdu. Jeżeli jest to obóz dwutygodniowy, z pewnością będziesz potrzebował więcej ubrań rezerwowych. W kwestii T-shirtów zastosuj taktykę – dwie koszulki na jeden dzień. Dzięki temu unikniesz dyskomfortu związanego z brudną garderobą, a tym samym – nie będziesz musiał prać brudnych koszulek podczas wyjazdu. ?

Pamiętaj jednak, że istnieją wyjątki! Jeżeli podczas obozu masz zamiar uczestniczyć w wielu aktywnościach sportowych, z pewnością będziesz potrzebował ich znacznie więcej. No chyba, że na miejscu będzie pralka… ?

Strój sportowy jako must have!

1_2.jpg

 

Niezależnie od tego, w jak dużym stopniu masz zamiar uprawiać aktywność fizyczną, podczas takiego wyjazdu musisz pamiętać o tym, że strój sportowy jest bardzo ważny. Być może zechcecie z kolegami zagrać w piłkę? Albo zorganizujecie grupowe bieganie o poranku? Niezależnie co – dedykowane takim zajęciom szorty i koszulki muszą się znaleźć w Twojej walizce!

Nie zapomnij o spodniach dresowych!

2_1.jpg

Wieczorne ognisko, grill w ogrodzie lub grupowe wyprawy do lasu… Tak – z takimi zajęciami też wiążą się obozy oraz biwaki. Jaki z tego wniosek? Musisz się odpowiednio przygotować! W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem okażą się wygodne spodnie dresowe w połączeniu z pasującą bluzą.  Dzięki temu będzie Ci nie tylko ciepło, ale zabezpieczysz się nieco bardziej przed denerwującymi komarami i pająkami. ?

Przepisałeś listę? Jeśli tak, to znakomicie – pora na zakupy! Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego Reporter Young! Gwarantujemy, że po takich odwiedzinach, będziesz zadowolony, a Twoja walizka – pełna najmodniejszych ubrań!