Rodzinny rajd Rowerowy


REKLAMA

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy, Żołędowo-Niemcz, 26 maja

W imieniu organizatorów, zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich miłośników dwóch kółek na VIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa, jak co roku prowadzi z Żołędowa do Niemcza. Policja wstrzymuje ruch a my przy akompaniamencie muzyki przejeżdżamy dystans 7 km w spacerowym tempie do Przedszkola Dziecięcy Świat Montessori w Niemczu.

VI Rodzinny Rajd Rowerowy, 21 maja

Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich miłośników dwóch kółek na VI Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa, jak co roku prowadzi z Żołędowa do Niemcza. Policja wstrzymuje ruch a my przy akompaniamencie muzyki przejeżdżamy dystans 7 km w spacerowym tempie do Przedszkola Dziecięcy Świat Montessori w Niemczu.
Zapisy na rajd i odbiór numerów startowych- 21.maja (niedziela) 2017r. przed rajdem od godziny 9.45 do 12.45 na Stadionie w Żołędowie przy Orliku. O 13.00. startuje rajd.

Kategorie: 

II Rodzinny Rajd Rowerowy, 19 maja Zapowiedź

Serdecznie zapraszamy wszystkich na II Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa rajdu wynosi 7 km z Żołędowa do Niemcza. Zapisy na rajd i odbiór numerów startowych od godziny 9.45 na stadionie w Żołędowie (przy Orliku). Start rajdu o godzinie 13.00. Po przejechaniu 7 km wyznaczoną i zabezpieczoną trasą, przy akompaniamencie muzyki dojedziemy na metę rajdu, która mieści się w Przedszkolu Dziecięcy Świat Montessori w
Niemczu. Tam odbędzie się wręczenie drobnych upominków, pucharów i posilimy się ciepłą grochówką.

Kategorie: