poranki w Multikinie


REKLAMA

Nowe przygody Basi na weekendowych Porankach w Multikinie 11,12 maja Bydgoszcz,Włocławek

Basia, przyjaciółka każdego przedszkolaka, znana z kart książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, powraca na ekrany kin. Od 6 kwietnia można ją oglądać na weekendowych Porankach w Multikinie.

Kategorie: 

Wielki powrót młodych detektywów, czyli „Lasse i Maja: Pierwsza Tajemnica” na weekendowych Porankach w Multikinie! Bydgoszcz, Włocławek, od 9 marca

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota i w sobota do ndz. mar 31 2019.

Od 9 marca w Multikinach w całej Polsce (w kujawsko-pomorskiem: Bydgoszcz, Włocławek) obejrzeć można kolejną odsłonę popularnego cyklu o dwójce dzielnych dziecięcych detektywów z miasteczka Valleby w Szwecji: "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". To czwarta ekranizacja uwielbianej w Polsce, bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

 

Kategorie: 

Poranki dla dzieci w Multikinie powyżej 2 roku życia, sobota, niedziela luty.

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota i w sobota do ndz. lut 23 2014.

Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 10:30 w 29 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

W lutym Multikino zaprasza na nowe odcinki bajki „Stacyjkowo”.

Kategorie: 

Poranki dla dzieci w Multikinie powyżej 5 roku życia, sobota, niedziela luty . Zaproszenia rozdane!

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota i w sobota do ndz. lut 23 2014.

Poranki o godzinie 12:00 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00 w 29 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Kategorie: 

Poranki dla dzieci w Multikinie powyżej 2 roku życia, sobota, niedziela grudzień. Wejściówki rozdane!

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się codziennie w Grudzień w sobota i w sobota do ndz. gru 29 2013.

Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 10:30 w 27 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:30 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie.

 

W grudniu Multikino zaprasza na nowe odcinki kultowej bajki „Baranek Shaun”.

Kategorie: 

Strony