REKLAMA


REKLAMA

Miejskie Centrum Kultury Bydgoszcz

7. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animocje, MCK, Bydgoszcz, 23-29 kwietnia

Przed nami 7 edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE, w tym roku zdominowana przez animację japońską, ale nie tylko! Oto, co przygotowano w tym roku dla miłośników filmów animowanych w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy:

Zatańcz ze mną mamo, tato - warsztaty taneczne, Bydgoszcz, 25 października

Zatańcz ze mną mamo, tato!

III Urodziny Kina Orzeł: małe ANIMOCJE - "Ach, ten Emil!", Bydgoszcz, 15 marca

Film jest oparty na słynnej na całym świecie serii powieści dla dzieci pod tytułem "Emil z Lonnebergi" autorstwa Astrid Lindgren. Książka ukazuje słoneczną, radosną stronę życia na wsi w początkach XX w. Na takiej właśnie wsi Vimmerby, w Smalandii, urodziła się i wzrosła pisarka. Taka wieś w dużym stopniu wpłynęła na jej charakter. Tworząc serię opowieści o Emilu, Lindgren bazowała na własnych doświadczeniach i wspomnieniach dzieciństwa. Animowana adaptacja wzbogacona jest o autorską narrację Astrid Lindgren i korzysta z oryginalnych ilustracji Bjorna Berga.

Zatańcz ze mną mamo - warsztaty taneczne dla mam z dziećmi od lat 5, Bydgoszcz, 5 października

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu "Zatańcz ze mną mamo" skierowane do dzieci od lat 5 oraz ich mam.

Na zajęciach poznajemy popularne we flamenco palo, takie jak rumba czy tangos. Uczymy się prostej choreografii, a jednocześnie twórczo i aktywnie spędzamy czas z dziećmi. Prowadzenie warsztatów: Dorota Dzięcioł.

Prosimy zaopatrzyć się w wygodny strój i sportowe obuwie. Wstęp jest wolny! Zapisy: dagmara.wroblewska@mok.bydgoszcz.pl

Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE 2014, Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz, 9-12 kwietnia Trwają zapisy!

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się codziennie do sob. kwi 12 2014.

Warsztaty filmowe dla dzieci – tworzymy własną animację! [9-11.04.2014] Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE zbliża się wielkimi krokami. W tegorocznym programie jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji filmowych w tym również dla najmłodszych. Już teraz można wysyłać zgłoszenia na warsztaty z tworzenia animacji poklatkowej oraz z dubbingu. Warsztaty te przygotowane są z myślą o dzieciach i młodzieży. Dodatkowo efekty swojej pracy będzie można zobaczyć na ekranie Kina Orzeł podczas gali zamknięcia Festiwalu 12 kwietnia!

Strony

Ostatnie komentarze  

Kontakt do redakcji  

Chcesz zgłosić wydarzenie lub napisać do redakcji?

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.

Przejdź do formularza