REKLAMA


REKLAMA

Miejskie Centrum Kultury Bydgoszcz

7. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animocje, MCK, Bydgoszcz, 23-29 kwietnia

Przed nami 7 edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE, w tym roku zdominowana przez animację japońską, ale nie tylko! Oto, co przygotowano w tym roku dla miłośników filmów animowanych w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy:

Zatańcz ze mną mamo, tato - warsztaty taneczne, Bydgoszcz, 25 października

Zatańcz ze mną mamo, tato!

III Urodziny Kina Orzeł: małe ANIMOCJE - "Ach, ten Emil!", Bydgoszcz, 15 marca

Film jest oparty na słynnej na całym świecie serii powieści dla dzieci pod tytułem "Emil z Lonnebergi" autorstwa Astrid Lindgren. Książka ukazuje słoneczną, radosną stronę życia na wsi w początkach XX w. Na takiej właśnie wsi Vimmerby, w Smalandii, urodziła się i wzrosła pisarka. Taka wieś w dużym stopniu wpłynęła na jej charakter. Tworząc serię opowieści o Emilu, Lindgren bazowała na własnych doświadczeniach i wspomnieniach dzieciństwa. Animowana adaptacja wzbogacona jest o autorską narrację Astrid Lindgren i korzysta z oryginalnych ilustracji Bjorna Berga.

Zatańcz ze mną mamo - warsztaty taneczne dla mam z dziećmi od lat 5, Bydgoszcz, 5 października

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu "Zatańcz ze mną mamo" skierowane do dzieci od lat 5 oraz ich mam.

Na zajęciach poznajemy popularne we flamenco palo, takie jak rumba czy tangos. Uczymy się prostej choreografii, a jednocześnie twórczo i aktywnie spędzamy czas z dziećmi. Prowadzenie warsztatów: Dorota Dzięcioł.

Prosimy zaopatrzyć się w wygodny strój i sportowe obuwie. Wstęp jest wolny! Zapisy: dagmara.wroblewska@mok.bydgoszcz.pl

Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE 2014, Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz, 9-12 kwietnia Trwają zapisy!

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się codziennie do sob. kwi 12 2014.

Warsztaty filmowe dla dzieci – tworzymy własną animację! [9-11.04.2014] Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE zbliża się wielkimi krokami. W tegorocznym programie jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji filmowych w tym również dla najmłodszych. Już teraz można wysyłać zgłoszenia na warsztaty z tworzenia animacji poklatkowej oraz z dubbingu. Warsztaty te przygotowane są z myślą o dzieciach i młodzieży. Dodatkowo efekty swojej pracy będzie można zobaczyć na ekranie Kina Orzeł podczas gali zamknięcia Festiwalu 12 kwietnia!

Strony