mamania


REKLAMA

Rewolucyjna metoda na kolkę! - opisana w nowej książce "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy"

"Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy"- to nie frazes. Z tej książki, jak z żadnej innej, nareszcie dowiesz się, mamo i tato, w jak prosty sposób możesz uspokoić swojego malucha i to w zaledwie kilka chwil.

"Mama ma zawsze rację" i konkurs. Rozstrzygnięty

Bezustanne lawirowanie między dobrem dziecka a swoim, zmiana relacji w związku, codzienna krzątanina i logistyka. Choć Sylwia Chutnik opisuje swoje macierzyństwo ze sporą dozą humoru i ironii, w jej felietonach kryją się celne obserwacje na temat wymagań stawianych współczesnej matce.
Na dobry początek nowego tygodnia mamy dla Was książkę : "Mama ma zawsze rację", aby ją zdobyć należy kliknąć odpowiedz - zgłaszając tym samym swój udział w konkursie.

Na zgłoszenia czekamy do jutra (26.06) do godziny 21.00 potem losowo wybierzemy zwycięzcę.

"Mama ma zawsze rację "

Normalnie Armagedon! Można oszaleć z tymi wakacjami. Oferty biur podróży, rezerwacja, wydawanie oszczędności całorocznych tylko po to, aby poparzyć się na słońcu. Albo moknąć w zagrzybiałym domku. Suuuper. Człowiek jest zobligowany jakimś głupim przyzwyczajeniem do odpoczynku. A co, jeśli na przykład jest pracoholikiem? Czy ktoś dba o jego prawo do bycia na nie-urlopie? Otóż absolutnie, nigdy. Nachalna promocja wyjazdu i odpoczynku uniemożliwia zachowanie postawy wycofanej, postawy nieuczestniczącej. Nie trzeba nigdzie jeździć i nie trzeba się przemieszczać.