Filharmonia Pomorska


REKLAMA

Akademia WioliMisia – Koncert dla dzieci 3-6 lat, Bydgoszcz, 14 września

Projekt Akademia WioliMisia to doskonała weekendowa propozycja dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Koncerty bawią, uczą i rozwijają. Dzieci poznają brzmienie różnych instrumentów, popularne melodie i piosenki, style i literaturę muzyczną. Wszystko to za sprawą WioliMisia, który dzięki swoim przygodom poznaje ten czarujący świat razem z Panią Muzyką.

Kategorie: 

111. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA, Bydgoszcz, 14 września

Bydgoska Filharmonia od maja 2008 roku organizuje koncerty, jakich żadna Filharmonia w Polsce jeszcze nie prowadziła – dla niemowląt i kobiet w ciąży. Przekonanie, że nigdy nie jest za wcześnie na kontakt z wartościową muzyką artystyczną skłoniło pracowników działu Audycji i Koncertów Szkolnych Filharmonii Pomorskiej, do podjęcia próby organizowania takich koncertów. Obecna forma koncertów ma na celu rozbudzanie muzycznego rozwoju zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Kategorie: 

Muzyczny wieczór z bajki, Bydgoszcz, 13 września

Filmowa ścieżka muzyczna zyskuje też coraz większy autorytet wśród innych gatunków muzyki, ewoluuje, również dzięki pięknym partyturom największych kompozytorów, którzy nie unikają takich zamówień i wygrywają prestiżowe nagrody, jak Oscar, Złoty Glob, Grammy czy BAFTA.

Kategorie: 

AKADEMIA WIOLIMISIA, Bydgoszcz, 16. marca

WIOSENNE WYLICZANKI-RYMOWANKI DO MISIA PRZEBUDZANIA”
Patryk Dolepski instrumenty perkusyjne
Mateusz Krawczyk instrumenty perkusyjne
Jacek Kwaśniak instrumenty perkusyjne
Kuba Waszczuk instrumenty perkusyjne
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

 

Kategorie: 

107. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA , Bydgoszcz, 16 marca

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza w sobotę, 16 marca na koncerty adresowane specjalnie do przyszłych mam, najmłodszych melomanów i całych rodzin.

Starannie dobrany repertuar koncertów, atrakcyjna formuła, ciekawe prowadzenie i profesjonalne wykonanie dostarczają wiele wrażeń emocjonalnych i artystycznych oraz zachęcają do poznawania świata muzyki.

Kategorie: 

Strony