Kino Orzeł Bydgoszcz


REKLAMA

Małe Animocje: „Kapitan Morten i Królowa Pająków”, Bydgoszcz, 22 września

Data i godzina wydarzenia: 

22/09/2019 - 12:00

Kapitan Morten i Królowa Pająków to zaskakująca animacja o potędze dziecięcej wyobraźni, wytrwałości i nieograniczonej wierze w marzenia.
10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi! Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa… Szczególnie gdy nie jest się jedynym członkiem załogi. Jakim kapitanem okaże się chłopiec?

Kategorie: 

Mikołajki z Kinem Orzeł, Bydgoszcz, 6 grudnia

Kino Orzeł zaprasza na na dwa pokazy mikołajkowe 6 grudnia

16.30 "Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka"
18.10 "Sekrety morza"

wstęp: 10 zł

opisy filmów:

Kategorie: 

Ferie z Kinem "Orzeł" Bydgoszcz, 1-12 luty

Na czas ferii w repertuarze Kina Orzeł w Bydgoszczy (od 1 lutego) królować będą trzy animacje. Dwie z nich kierowane do widzów w każdym wieku, także tych młodszych, trzecia to propozycja dla nieco starszych uczniów spędzających ferie w Bydgoszczy.

REPERTUAR FERII Z KINEM ORZEŁ:
(bilety w tradycyjnych cenach 11 ulgowy / 14 normalny)

Kategorie: 

DZIEŃ DZIECKA Z BOHATERAMI ASTRID LINDGREN, Bydgoszcz, Toruń 30 maja - 3 czerwca

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się codziennie do śr. cze 03 2015.

Z okazji Dnia Dziecka Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają na rodzinną podróż do świata bohaterów Astrid Lindgren.
W programie przeglądu znajdą się ekranizacje klasyków literatury dziecięcej „Dzieci z Bullerbyn” i „Ronji, córki zbójnika”. Podczas przeglądu pokażemy także „Madikę z Czerwcowego Wzgórza” i „Jesteś szalona, Madiko” – dwuczęściową historię przygód niesfornej dziewczynki, a także filmy „Nils Paluszek” i „Rasmus i włóczęga”.