Bydgoski Teatr Lalek BURATINO


REKLAMA

Przystań Teatr - niedzielne spektakle dla dzieci, Bydgoszcz {wstęp wolny}

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota do ndz. sie 04 2019.

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza najmłodszych widzów na letni cykl spektakli plenerowych, które odbywać się będą co niedzielę, o godz. 17.00, w Amfiteatrze przy ul. Mostowej.

Co tydzień inny, barwny, piękny spektakl dla dzieci!

Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: "Krzesiwo" - PREMIERA!!!, Bydgoszcz 22 października

"Krzesiwo" J.CH. Andersena to historia, w której toczy się odwieczna walkę dobra ze złem. To fragment z życia prostodusznego żołnierza, złej czarownicy, strachliwego króla i pięknej księżniczki. Wracający z wojny żołnierz spotyka pod starym drzewem czarownicę. Za wydobycie i przyniesienie jej krzesiwa ukrytego w starym pniu czarownica obiecuje uczynić go zamożnym. Żołnierz spełnia prośbę wiedźmy, a ta czyni go bajecznie bogatym.

Spektakl dla dzieci "Koziołek Matołek", Bydgoszcz, 10 września

Spektakl "Koziołek Matołek" jest teatralną wersją znanej wszystkim opowieści Kornela Makuszyńskiego.

Wędrujący po świecie Koziołeczek trafia na czarny ląd, do amerykańskiego wojska, żegluje po oceanie, a nawet leci na Księżyc.

Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: "Czerwony Kapturek", MCK, Bydgoszcz, 10 kwietnia

"Czerwony Kapturek" Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino jest zaproszeniem do teatru komediowego, nie pozbawionego elementów groteski, oraz czarnego humoru. Znana wszystkim opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku niosącej przez las dla chorej babci koszyk wypełniony wiktuałami w interpretacji Buratino jest opowieścią o przyjaźni i jej roli w życiu mieszkańców lasów. Fabuła opowieści snutej przez Teatr Buratino zachowuje wszystkie elementy znane z innych jej wersji, włączając doń również całkiem nowe.

"Koziołek Matołek" - Bydgoski Teatr Lalek BURATINO, Bydgoszcz, 17 stycznia

"Koziołek Matołek"

Strony