Dzień Dziecka

Prezenty na dzień dziecka {mamywsieci.pl polecają}

Dzień Dziecka budzi szczególne emocje nie tylko u najmłodszych. Dla dorosłych to czas, w którym sami przypominamy sobie własne dzieciństwo, ukochane zabawki oraz zabawy. Dlatego z jeszcze większą radością obdarowujemy nasze pociechy upominkami. Szczególnie tymi, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieciaków.

TIPI

Dzień Dziecka w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury, Bydgoszcz, 4 czerwca

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy serdecznie zaprasza dzieci, rodziców i dziadków na wspólne czytanie bajek, zajęcia plastyczne, zajęcia rycerskie, gry oraz zabawy podwórkowe.

Kiedy? 4.06.2017, niedziela, godz. 11.00-17.00 
Gdzie? Salon Hoffman KPCK, Plac Kościeleckich 6 

Wstęp jest wolny.

Gminny Dzień Dziecka, Podole, 6 czerwca

Gmina Raciążek, Radni i Sołtys Podola, Gminny Ośrodek Kultury w Raciążku zapraszają wszystkie dzieci z Gminy Raciążek na GMINNY DZIEŃ DZIECKA na Podolu, na nowym miejscu rekreacji i wypoczynku.

W programie: gry i zabawy z nagrodami, ognisko z kiełbaskami, dmuchany zamek, suchy basen, popcorn, wata cukrowa. Na wszystkie atrakcje wstęp wolny.
Współorganizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Raciążku, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raciążku

Kategorie: 

Dzień Dziecka w Solcu Kujawskim 3 czerwca

Dzień Dziecka z Biblioteką!

Spotkanie jest przygotowane z okazji DNIA DZIECKA.
Gry i zabawy, a na zakończenie w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom będziemy w "zaczarowanym" miejscu - czytać bajki.
 
MIEJSCE: Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim , ul. 23 stycznia 9

Bajeczny Dzień Dziecka w Centrum Handlowym RONDO 31 maja

„Poczytajmy razem bajki” to motyw przewodni zbliżającego się eventu z okazji Dnia Dziecka w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO. Już 31 maja w godzinach 13:00-18:00 na najmłodszych klientów czekać będą warsztaty artystyczne, wspólne czytanie bajek oraz liczne konkursy i zabawy. Na terenie centrum pojawi się także Wymiennik Książek, a każda pozycja książkowa, która znajdzie się w kąciku wymiany książek, to 5 złotych, które RONDO przekaże na rzecz Fundacji „Wiatrak” z Bydgoszczy!

Kategorie: 

Strony