Dodaj do Katalogu

Bert-Dent

E-mail: 

stomatolog@bert-dent.pl

Miasto: 

Bydgoszcz

Telefon: 

(52) 373 89 96, kom. 504 40 90 30

Ulica: 

Żuławy 5

Zakres Usług: 

 

 - Leczenie żelem Carisolv

Użycie żelu Carisolv pozwala do minimum ograniczyć konieczność wiercenia, a do tego żadna zdrowa część tkanek zęba nie zostaje niepotrzebnie uszkodzona ani stracona, czego nie można uniknąć przy tradycyjnym opracowaniu ubytku.

- Kolorowe wypełnienia

Kolorowe plomby przeznaczone są dla zębów mlecznych. Najnowsza wersja wzbogacona jest brokatem. Dzięki nim można przemóc dziecięcy strach i w formie zabawy wybrać z dzieckiem plombę w ulubionych kolorach.

- Znieczulenia bezigłowe

Strzykawka bezigłowa to rodzaj pistoletu cieczowego, który aplikuje znieczulenie w postaci cieniutkiego strumienia o bardzo dużej prędkości dzięki czemu penetruje tkankę bez konieczności nakłucia. Szczególnie zalecane w przypadku leczenia małych pacjentów, którzy często wykazują strach przed tradycyjną strzykawką.

- Leczenie zębów mlecznych

Zęby mleczne z ubytkami próchnicowymi leczone są podobnie jak u dorosłych. Należy oczyścić ząb z próchnicy i wypełnić ubytek materiałem. Wypełnienia mogą być białe, jak również błyszczące i kolorowe. Po zabiegu mały pacjent najczęściej jest bardzo dumny z kolorowej plomby i chętnie decyduje się na kolejną w innym kolorze. Gdy dziecko straci ząb można uzupełnić brak jeśli wymaga tego kosmetyka lub zastosować utrzymywacz przestrzeni aby zapobiec wadom zgryzu. Tylko wtedy wychodzące zęby stałe nie mogą ich dowolnie przesuwać i przemieszczać.

-Ultradźwięki zamiast wiercenia

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków wiele zabiegów stomatologicznych u najmłodszych pacjentów można wykonać bez użycia tradycyjnych wierteł, bezboleśnie i bezkrwawo

Miasto: 

Pełna nazwa: 

Bert-Dent

Kategoria Katalogu: