Aktualności

Być mężem i ojcem, Jesper Juul – {książka dla niego} i poniedziałkowy konkurs! Rozstrzygnięty!

Do niedawna mężczyźni żyli w poczuciu, że ich rola polega głównie na zapewnieniu rodzinie środków do życia. Dzisiejsi ojcowie stopniowo przejmują odpowiedzialność za dzieci, jednak nie zawsze wiedzą, jak zbudować z nimi silną więź i zdobyć naturalny ojcowski autorytet.

Jesper Juul rozważa najważniejsze dylematy współczesnego męża i ojca. Radzi, jak odnaleźć swoją pozycję w rodzinie i odkryć radość bycia z bliskimi.

fragment tutaj : http://www.mamywsieci.pl/artyk...

Drogie mamy, warto podsunąć te książkę mężowi, partnerowi lub przeczytajcie same Smile
Macie okazję zdobyć ją już dziś, wystarczy kliknąć odpowiedz i zgłosić swój udział w konkursie.

Wyniki jeszcze dziś o 22.00

Komentarze

 
Zgłaszam swój udział w konkursie :)
 
Witam! Jestem mężem i tatą! Pozdrawiam :) Łukasz
 
Witajcie! Zgłaszam swój udział w konkursie i liczę na szczęście w losowaniu.Właśnie szukam prezentu dla męża na urodziny. Pozdrawiam
 
Zgłaszam:)
 
chciałabym ja, ale aż się boję co na to mój mąż. Jakoś Juul go nie przekonuje, mozę wersja do faceta bardziej do niego trafi??
 
Chętnie przygarnę książeczke dla swojego chustomęża ;P

Adas 2010, Dadu 2013

 
Juul jest cudowny!!! Chętnie przygarnę. Cudownego męża i ojca moich dzieci mam, ale wiedzy nigdy za wiele :) Tak więc trzymamy kciuki :)))
 
tym razem zrobiłyśmy losowanie - numerki na karteczkach i ... co wyszło ? nr 1.! Wygrywa osoba, która zgłosiła się jako pierwsza! prosimy o podanie danych na redakcja@mamywsieci.pl Gratulacje!, pozostałym osobom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, i nie zniechęcajcie się ! za tydzień pewnie tez będzie jakiś konkursik :)

Justyna

 
Ogromnie się cieszę, że dopisało mi takie szczęście w losowaniu. To chyba pierwsze, w którym się udało :) Szykuje się świetna niespodzianka dla męża, sama też z przyjemnością się zapoznam z lekturą. Dzięki wielkie!

Więcej w tej kategorii

Czy szkoła może sprawiać uczniom radość? Czy może dawać satysfakcję nauczycielom? Jak...

Książka "Agresja - nowe tabu" jest najlepszą książką Jespera Juula. Właściwie co drugie...

OJCOWIE WCZORAJ I DZIŚ Wprowadzenie Do czasu pojawienia się rodziny, jaką znamy dzisiaj,...