Aktualności


REKLAMA

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie zmuszone spędzić wakacje na betonowym podwórku? W takim razie zapraszamy rodziców oraz dzieci do skorzystania z oferty  półkolonii letnich w toruńskim Galileuszu. Nasza kadra składa się z najwyżej klasy specjalistów oraz ogromnych pasjonatów swoich dziedzin. Kojarzone przez dzieci głównie z nudą zajęcia z chemii, fizyki czy programowania, poznają z zupełnie innej strony. Innowacyjne podejście do tematów za sprawą pasji prowadzących i ich zaangażowania ułatwi maluchom przyswajanie wiedzy.

Dzieci zapoznają się między innymi z grami internetowymi dopasowanymi do ich wieku oraz poznają podstawową obsługę javy czy scretcha. Istotną rzeczą jest dla nas tworzenie małych grup, zapewniając dzieciom nie tylko większe zainteresowanie prowadzących zajęcia, ale stwarzania odpowiednich warunki do ich integracji. Dzieci mogą szybciej i lepiej się poznać. Wśród naszych podopiecznych znajdują się również dzieci anglojęzyczne, które pomogą oswoić Państwa pociechom nowy język, tym samym pomagając kolegom w poprawnej nauce polskiego.

Półkolonie to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale również praktyczne. Dzięki organizacji dni tematycznych dzieci mogą dogłębnie i z pełnym zaangażowaniem poznać nową dziedzinę nauki. Naszym podopiecznym codziennie zapewniamy masę nowych atrakcji. Podczas półkolonii dzieci odwiedzą m.in.: Muzeum Żywego Piernika, Aquapark, jump arenę, Papugarnię , kino, Barbarka, ogród Zoobotaniczny, stajnię z przejażdżką konną, zaopiekują się końmi w Fundacji Ducha, zwiedzą fort IV, pobawią się na Zamku Krzyżackim, wezmą udział w zawodach na miejskiej plaży oraz przeżyją wiele innych atrakcji. Rozbudowany grafik zajęć oraz całodniowe atrakcje odbywają się dogodnych dla Państwa godzinach. Ze spokojem odwieziecie pociechy na zajęcia przed pracą. Zapewniamy, że wszystkie wyjścia w tym przejazdy oraz wejściówki są wliczone w cenę półkolonii. W czasie wolnym dzieci oprócz wspólnych gier i zabaw mają do dyspozycji konsolę Sony PlayStation oraz technologię Virtual Reality, dzięki którym  będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię. Dzieci dwa razy w ciągu dnia mają zapewniony ciepły i domowy posiłek, który przygotowujemy pod preferencje największych niejadków. Podopieczni mają zapewniony stały dostęp do napoi oraz zdrowych przekąsek. Duży nacisk stawiamy również na aktywność Państwa pociech. Szereg zajęć odbywać się będzie na świeżym powietrzu, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje sportowe umiejętności. Nasza placówka znajduje się pod nadzorem Kuratorium oświaty oraz Sanepidu. Wykupione półkolonie zapewniają dzieciom również ubezpieczenie NNW.

W tym roku oferujemy dla Państwa nowość w postaci wykupienia dodatkowych zajęć dla pociech. Dzięki czemu maluchy będą mogły jeszcze intensywniej rozwijać swoje pasje. Nasz personel może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w organizowaniu wolnego czasu. Oprócz nauki i zabawy dzieci przede wszystkim będą miały możliwość odpoczynku oraz zregenerowania sił. Wielką radością są dla nas powracające dzieci, a tych z roku na rok jest coraz więcej. Młodzież chętnie przyprowadza ze sobą kolegów, rodzeństwo czy kuzynostwo. Dzięki temu udaje nam się stworzyć zgrane, zaprzyjaźnione i zżyte ze sobą grupy. Na zakończenie półkolonii organizowana jest wielka zabawa na Zamku lub na Barbarce. Pamiętajcie, że zapisując swoje pociechy do końca maja otrzymacie atrakcyjną zniżkę. Koszt jednego turnusu do końca miesiąca to 439 zł za dziecko na hasło mamywsieci.pl.

Miejsce Półkolonii: Galileusz Toruń, ul. Szosa Lubicka 168 D 87-100 Toruń

Kontakt: 608 384 743

 

Fot. Freepik

Artykuł promocyjny

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Galileusz Toruń zaprasza już po raz piąty dzieci i młodszą młodzież do udziału w ich szalonych...

Galileusz Toruń zaprasza dzieci, które zostają w mieście podczas wakacji do skorzystania z oferty...

Współcześnie, zarówno nasz czas jak i naszych dzieci mocno wypełniony jest technologią, komputerem...