Aktualności


REKLAMA

Darmowe baseny i lodowiska dla dzieci podczas ferii w Bydgoszczy

Ferie zimowe w Bydgoszczy rozpoczynają się 14 stycznia i potrwają do 27 stycznia. W tym czasie, wzorem lat ubiegłych uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie miasta będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów przyszkolnych, lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 65 (w dni powszednie do godz. 14.00) oraz „Torbydu” przy ul. Toruńskiej.(Tylko do godziny 13.30. Bezpłatne będzie także wypożyczenie łyżew. 

Darmowe wejście na baseny i lodowiska możliwe będzie po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, w dni robocze od chwili otwarcia.

Na darmowowe lodowisko zapraszają także "Zielone Arkady" Na miejscu będzie można wypożyczyć niezbędny sprzęt – kaski i łyżwy. Osoby, które nie czują się pewnie na śliskiej tafli mogą jeździć z pingwinkami, czyli specjalnymi chodzikami do nauki jazdy.
Lodowisko na Placu Eventowym będzie czynne od 14 do 27 stycznia: od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele w godz. 10:00-20:00. W niedzielę niehandlową (20.01.2019) lodowisko będzie zamknięte. Wstęp na lodowisko i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne.

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

Godzinę dłużej, do 19.00, działają w upalne dni baseny letnie na Skarpie. W sierpniu uczniowie mogą...

Podobnie jak w ubiegłych latach, decyzją prezydenta Rafała Bruskiego, podczas wakacji uczniowie...