Wydarzenia


REKLAMA

Akademia WioliMisia – Koncert dla dzieci 3-6 lat, Bydgoszcz, 14 września

Projekt Akademia WioliMisia to doskonała weekendowa propozycja dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Koncerty bawią, uczą i rozwijają. Dzieci poznają brzmienie różnych instrumentów, popularne melodie i piosenki, style i literaturę muzyczną. Wszystko to za sprawą WioliMisia, który dzięki swoim przygodom poznaje ten czarujący świat razem z Panią Muzyką.

Kategorie: 

111. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA, Bydgoszcz, 14 września

Bydgoska Filharmonia od maja 2008 roku organizuje koncerty, jakich żadna Filharmonia w Polsce jeszcze nie prowadziła – dla niemowląt i kobiet w ciąży. Przekonanie, że nigdy nie jest za wcześnie na kontakt z wartościową muzyką artystyczną skłoniło pracowników działu Audycji i Koncertów Szkolnych Filharmonii Pomorskiej, do podjęcia próby organizowania takich koncertów. Obecna forma koncertów ma na celu rozbudzanie muzycznego rozwoju zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Kategorie: 

Wychowanie bez nagród i kar / Pozytywna Dyscyplina - warsztat dla rodziców, Włocławek, 28 września

Data i godzina wydarzenia: 

28/09/2019 - 11:00

Kary i nagrody działają, ale na krótko ? Zastanawiasz się czy to możliwe, żeby wychować dziecko bez nich? Chcesz wiedzieć jak postępować i co możesz robić zamiast tego?

Ten warsztat jest dla Ciebie !

Kategorie: 

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka, Włocławek, 12 października

Data i godzina wydarzenia: 

12/10/2019 (Całodzienne)

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka!

Teatr Piasku - Mały Książę, Włocławek, 28 września

Data i godzina wydarzenia: 

28/09/2019 - 16:30

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM W WYKONANIU GWIAZDY PROGRAMU "MAM TALENT" - TETIANY GALITSYNY

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka, Bydgoszcz, 13 października

Data i godzina wydarzenia: 

13/10/2019 (Całodzienne)

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka!

Muzyczny wieczór z bajki, Bydgoszcz, 13 września

Filmowa ścieżka muzyczna zyskuje też coraz większy autorytet wśród innych gatunków muzyki, ewoluuje, również dzięki pięknym partyturom największych kompozytorów, którzy nie unikają takich zamówień i wygrywają prestiżowe nagrody, jak Oscar, Złoty Glob, Grammy czy BAFTA.

Kategorie: 

Małyssak – Małychuścioch - projekt, Bydgoszcz, od 3 października - wstęp wolny {zapisy}

Data i godzina wydarzenia: 

03/10/2019 - 17:45

Stowarzyszenie Małyssak i Miasto Bydgoszcz zapraszają do udziału w projekcie: “Małyssak – Małychuścioch”. Dzięki finansowaniu ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Kategorie: 

Środowe Czytanie i Działanie w Kamienicy 12, Bydgoszcz, 18 września

Data i godzina wydarzenia: 

18/09/2019 - 17:00

Kochacie zwierzęta? Jeśli nawet nie, z tą lekturą na pewno pokochacie. Przedstawię Wam PREMIEROWO książkę o łasicy, zającu, dziku, nietoperzu, myszy, żabie, ślimaku, borsuku, sarnie, kunie, ryjówce…Z cenionymi przez czytelników ilustracjami Ewy i Pawła Pawlaków.

Kategorie: 

Małe Animocje: „Kapitan Morten i Królowa Pająków”, Bydgoszcz, 22 września

Data i godzina wydarzenia: 

22/09/2019 - 12:00

Kapitan Morten i Królowa Pająków to zaskakująca animacja o potędze dziecięcej wyobraźni, wytrwałości i nieograniczonej wierze w marzenia.
10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi! Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa… Szczególnie gdy nie jest się jedynym członkiem załogi. Jakim kapitanem okaże się chłopiec?

Kategorie: 

Strony