Wydarzenia

Koncert z cyklu "Pałac Dzieciom", Lubostroń, 27 października

Data i godzina wydarzenia: 

27/10/2019 - 11:00

Dyrektor Pałacu Lubostroń Andrzej Budziak zaprasza serdecznie do Sali Rotundowej na koncert z cyklu „Pałac Dzieciom”
pt. MUZYKA I FILM” w niedzielę, 27 października 2019 roku
o godz. 11.00.

Wystąpią:
Katarzyna Jaracz – sopran
Rafał Tworek – fortepian
Katarzyna Szewczyk – przygotowanie i prowadzenie

Kategorie: 

Środowe Czytanie i Działanie w Kamienicy 12, Bydgoszcz, 23 października

Data i godzina wydarzenia: 

23/10/2019 - 17:00

"Mały manipulator jest wśród nas. Ciężko go znaleźć, trudno rozpoznać, ale on tam jest, w szkole, osiedlowym sklepie i biurze. Nie chowa się, nie siedzi cicho, o nie! Mówi, tłumaczy, przekonuje i to tak sprytnie, że każdy z nas robi dokładnie to, czego mały manipulator chce. Bo taki już ten mały manipulator jest.
 

Kategorie: 

Grupa wsparcia dla mam karmiących piersią, Bydgoszcz, od 22 października

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień do śr. paź 30 2019. Uwzględnia również wt. lis 05 2019, czw. lis 14 2019, wt. lis 19 2019, śr. lis 27 2019, czw. gru 05 2019, śr. gru 11 2019.
29/10/2019 - 15:30

Stowarzyszenie Małyssak i Grupa Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem Kobiecym zapraszają na spotkania grupy w realu. Spotkania grupy wsparcia to spotkania skierowane w szczególności do mam, które przeżywają trudności w karmieniu piersią swoich dzieci. Na spotkaniach będziemy skupiać się na konkretnych problemach, z którymi przybędą mamy. Zapraszamy z maluszkami. Rozmowy będą prowadzone przez specjalistki - położne posiadające głęboką wiedzę na temat laktacji potwierdzoną certyfikatami.

Kategorie: 

Jazz Baby vol.1.2, Bydgoszcz, 26 października {zapowiedź}

Data i godzina wydarzenia: 

26/10/2019 - 10:30

Połączenie dziecięcej zabawy i muzycznych doświadczeń, którym jest każde rytmiczne klaśnięcie w dłonie!!
Projekt muzyczny stworzony z miłości do dzieci i wolności jazzowych aranżacji. Tekst, rytm i każda forma ekspresji stają się zaraźliwe dlatego to koncert dla dużych i małych, tych leżących i tych wyrażających się w ciągłym ruchu. Śpiew, taniec, podskoki i tupanie ! Jazz baby! - tutaj wszystko dozwolone - liczy się wolność.

Sobotnie Poranki Plastyczne, Toruń, {każda sobota}

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota do sob. gru 14 2019.
26/10/2019 - 11:00

Sobotnie Poranki Plastyczne to propozycja Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, skierowana do 3-5 letnich dzieci oraz ich rodziców. Takie wspólne spotkania w pracowni dydaktycznej są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie edukacją plastyczną dzieci, które nie uczestniczą jeszcze w regularnych, organizowanych przez Galerię zajęciach popołudniowych.

Gordonki - zajęcia umuzykalniające, Toruń (każda środa)

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w środa do śr. paź 30 2019.
23/10/2019 - 16:30

Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla najmłodszych (dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia). Podczas zajęć korzystamy z elementów metody stworzonej przez Edwarda E. Gordona. Zajęcia przybierają formę „śpiewanek” i „rytmiczanek". Dzieci osłuchują się z melodiami wykonywanymi w różnych skalach. Osoba prowadząca zwraca się do dzieci, śpiewając pojedyncze sylaby, zachęca je do uczestniczenia w zabawach.

Zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat w Bydgoszczy

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Zajęcia będą bezpłatne. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz aktywne i kreatywne spędzanie czasu wolnego. Zajęcia będą odbywały się od marca (pierwsze planujemy 28 marca) do końca czerwca (1 raz w tygodniu, po 2 godziny) i zostaną wznowione od października do końca grudnia.

Tańce Turlańce- {grupa 6-10 lat}, Bydgoszcz, 24 marca

Tańce Turlańce - laboratorium ruchu.
Wyścig gąsienic? Ciuchcia? Przeciskanie się przez jamki? A może masaż albo najzwyklejsze i najcieplejsze w świecie przytulańce.
Wszytko to przyprawione tańcem, rysunkiem, muzyką.

FotoLoveStory wernisaż fotografii absolwentek Akademii Fotografii Dziecięcej, Toruń , 30 marca

To będzie tylko jeden dzień, na to, by obejrzeć wystawę fotografii artystek z całego świata, którą organizuje Studio Tutto i toruńskie CSW „Znaki Czasu” – niech w tę sobotę wszystkie drogi prowadzą do galerii.

Robimy Bajkę - warsztaty impro dla dzieci! Bydgoszcz, 31 marca

Serca i umysły prowadza nas w kierunku rozszerzenia działań bajkowych! Chcemy zebrać ekipę małych ludzi, którzy chcą tworzyć swoje opowieści w duchu akceptacji, współpracy i dobrej zabawy.

Kategorie: 

Strony